58463

658465لوح زرین هفته : بطور خیلی خلاصه عرض کنیم که ، نام اصغر فرهادی به تازگی به عنوان یکی از 100 متفکر برتر جهان انتخاب شده که یک افتخار نه تنها برای سینمای ایران، بلکه برای کشور عزیزمان می باشد.

ما هم اینجا در مووی مگ این انتخاب را به جناب آقای اصغر فرهادی تبریک می گوییم و امیدواریم که بیش از پیش شاهد موفقیت های ایشان و سربلندی نام ایران عزیزمان باشیم. اصغر آقا ! لطفا اگه شد یکم اطلاعات هم از فیلم جدیدی که در حال ساختش هستید منتشر کنید تا ما هم بی خبر نمانیم ! با تشکر .

 

68466زرشک زرین هفته : اداره نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی در هفته های اخیر اعلام کرده که فیلمبرداری فیلم « آینه و شمعدون » به دلیل تغییر صد در صدی فیلمنامه متوقف شده است.

شاید تنها در ایران باشد که به فیلمی در حال ساخته شدن ( که حتما قبل از ساخته شدن انواع تاییدیه ها و مجوزها را دریافت کرده است ) بگویند که باید فیلمنامه را " صد در صد " تغییر دهید! عزیزان زحمتکش در اداره نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی، لطفا از این پس، پیش از ساخته شدن یک فیلم ، فیلمنامه و جزییات آن را با دقت فراوان مطالعه نمائید تا هنگام فیلمبرداری فیلم مذکور در یک لحظه، یادتان نیاید که فیلم مشکل دارد و باید فیلمبرداری اش متوقف شود. در ساخت « آینه و شمعدون » و بسیاری دیگر از فیلمها، افراد زیادی در حال فعالیت هستند که با متوقف شدن پروژه، همگی آنها بیکار و برای مدت زیادی وضعیت نامعلومی پیدا می کنند. بعلاوه اینکه انتشار این نوع توقیف فیلم در رسانه های مختلف، نتیجه خوبی ندارد و در هر حال به وجه عمومی سازمان ضربه می زند.

به همین جهت " زرشک زرین هفته " را بطور موقت به شما عزیزان تقدیم می کنیم و امیدواریم که از این پس شاهد توقیف شدن کمتر فیلمی باشیم ( حداقل نه به دلیل تغییر صد در صدی فیلمنامه! )

 24625245

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگیرد قانونی می شود.

به جمع طرفداران مووی مگ در فیس بوک بپیوندید