اسکار 2018

چند ساعت به آغاز مراسم اسکار 2018 باقی مانده است. بزرگترین جشنواره سینمایی سال که در آن بهترین های سال مشخص می شوند.

در اینجا لیست نامزدهای اسکار 2018 قرار گرفته اند که به محض آغاز مراسم و مشخص شدن نام برندگان، این مطلب بروز خواهد شد.

 DXf7eKdU8AAzXTj

    بهترین فیلم سال : 

    Call Me By Your Name

    Darkest Hour

    Dunkirk

    Get Out

    Lady Bird

    Phantom Thread

    The Post

    The Shape Of Water

    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 برنده : The Shape Of Water

 DXf0OAgUQAEVrxS

 بهترین کارگردان : 

     Christopher Nolan برای Dunkirk

    Jordan Peele برای Get Out

    Greta Gerwig برای Lady Bird

    Paul Thomas Anderson برای Phantom Thread

    Guillermo Del Toro برای The Shape Of Water

برنده :  Guillermo Del Toro برای The Shape Of Water

 DXf4tWRU8AACAnF

بهترین بازیگر نقش اصلی زن

    Sally Hawkins برای The Shape Of Water

    Frances McDormand برای Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    Margot Robbie برای I, Tonya

    Saoirse Ronan برای Lady Bird

    Meryl Streep برای The Post

 برنده :  Frances McDormand برای Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

DXf2kprVoAIpcvG 

بهترین بازیگر نقش اصلی مرد : 

    Timothee Chalamet برای Call Me By Your Name

    Daniel Day-Lewis برای Phantom Thread

    Daniel Kaluuya برای Get Out

    Gary Oldman برای Darkest Hour

    Denzel Washington برای Roman J. Israel, Esq

برنده : Gary Oldman برای Darkest Hour   

 DXfqsqtVMAE3SD54

      بهترین فیلم‌نامه : 

     The Big Sick

    Get Out

    Lady Bird

    The Shape Of Water

    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

        برنده : Get Out  

 

DXfqsqtVMAE3SD5 

     بهترین فیلم‌نامه اقتباسی : 

     Call Me By Your Name

    The Disaster Artist

    Logan

    Molly’s Game

    Mudbound

       برنده : Call Me By Your Name  

 

 DXfe2CrVoAAVmKC

        بهترین انیمیشن : 

    The Boss Baby

    The Breadwinner

    Coco

    Ferdinand

    Loving Vincent

       برنده :Coco   

 

 DXfxnl6VwAABdKb

     بهترین قطعه موسیقی در یک فیلم  :

    Mighty River در فیلم Mudbound

    Mystery of Love در فیلم Call Me By Your Name

    Remember Me در فیلم Coco

    Stand Up for Something در فیلم Marshall

    This is Me در فیلم The Greatest Showman

     برنده : Remember Me در فیلم Coco  

 DXfRFCeVMAAZ4a1

   بهترین فیلم مستند :

    Abacus: Small Enough To Jail

    Faces Places

    Icarus

    Last Men In Aleppo

    Strong Island

      برنده :Icarus   

 DXfmLK6VQAA3fLx

       بهترین مستند کوتاه :

    Edith + Eddie

    Heaven Is A Traffic Jam On The 405

    Heroin(e)

    Knife Skills

    Traffic Stop

       برنده : Heaven Is A Traffic Jam On The 405  

 DXfa9rdVAAALjxU

     بهترین فیلم خارجی  :

    A Fantastic Woman

    The Insult

    Loveless

    On Body And Soul

    The Square

       برنده : A Fantastic Woman  

 

DXfL63lU8AAukRV 

 بهترین بازیگر مرد نقش مکمل :

    Willem Dafoe برای The Florida Project

    Woody Harrelson برای Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    Richard Jenkins برای The Shape Of Water

    Christopher Plummer برای All The Money In The World

    Sam Rockwell برای Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

برنده : Sam Rockwell برای Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

 DXfcQzzUMAAEEL

      بهترین بازیگر زن نقش مکمل :

    Mary J. Blige برای Mudbound

    Allison Janney برای I, Tonya

    Lesley Manville برای Phantom Thread

    Laurie Metcalf برای Lady Bird

    Octavia Spencer برای The Shape Of Water

   برنده : Allison Janney برای I, Tonya  

 DXfN2pVVMAAsTuf

      بهترین گریم :

    Darkest Hour

    Victoria And Abdul

    Wonder

       برنده : Darkest Hour  

 DXfiePDVwAA9aMN

     بهترین تدوین :

    Baby Driver

    Dunkirk

    I, Tonya

    The Shape Of Water

    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

      برنده : Dunkirk  

 DXfhtyFVQAAr8OT

       بهترین جلوه‌های ویژه :

    Blade Runner 2049

    Guardians Of The Galaxy Vol. 2

    Kong: Skull Island

    Star Wars: The Last Jedi

    War For The Planet Of The Apes

      برنده : Blade Runner 2049

 DXfw1p8VoAE84Vh

     بهترین موسیقی متن :

    Dunkirk

    Phantom Thread

    The Shape Of Water

    Star Wars: The Last Jedi

    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

     برنده : The Shape Of Water  

DXfm0E6V4AA4jVP 

      بهترین فیلم کوتاه :

    DeKalb Elementary

    The Eleven O’Clock

    My Nephew Emmett

    The Silent Child

    Watu Wote/All Of Us

     برنده : The Silent Child  

 

 DXfeTJmU0AAzKMS

      بهترین انیمیشن کوتاه :

    Dear Basketball

    Garden Party

    Lou

    Negative Space

    Revolting Rhymes

      برنده :  Dear Basketball

 DXfVrgIVwAE61l4

      بهترین میکس صدا :

    Baby Driver

    Blade Runner 2049

    Dunkirk

    The Shape Of Water

    Star Wars: The Last Jedi

      برنده : Dunkirk  

 DXfVKplU8AAN71U

      بهترین تدوین صدا :

    Baby Driver

    Blade Runner 2049

    Dunkirk

    The Shape Of Water

    Star Wars: The Last Jedi

        برنده : Dunkirk  

 DXfPEgfV4AAeXeW

    بهترین طراح لباس :

    Beauty And The Beast

    Darkest Hour

    Phantom Thread

    The Shape Of Water

    Victoria And Abdul

       برنده : Phantom Thread  

 DXfucKSU0AAAKZ8

      بهترین فیلم‌برداری :

    Blade Runner 2049

    Darkest Hour

    Dunkirk

    Mudbound

    The Shape Of Water

       برنده : Blade Runner 2049  

 

 DXfX4fwV4AAytW2

        بهترین طراحی صحنه : 

    Beauty And The Beast

    Blade Runner 2049

    Darkest Hour

    Dunkirk

    The Shape Of Water

برنده : The Shape Of Water