سی و پنجمین آزمون سینمایی مووی مگ / شناسایی فیلمهای مشهور ژانر دفاع مقدس

53401 3089753928 6000 3000001

سینمای ایران از زمان آغاز انقلاب اسلامی  آثار شاخصی در حوزه سینمای دفاع مقدس ساخته است. آثاری که مخاطبین فراوانی را به سینما کشاند و همواره بخشی از تاریخ این سینما را تشکیل می دهد.

اینبار در « آزمون سینمایی » مووی مگ تصمیم گرفتیم تا تصاویری از فیلمهای مشهور ژانر دفاع مقدس در ایران را قرار دهیم تا شما نسبت به شناسایی فیلمها و انتخاب گزینه صحیح اقدام نموده و این آزمون سینمایی را با موفقیت پشت سر بگذارید.

آیا فکر می کنید که سینمای دفاع مقدس ایران را به خوبی می شناسید و می توانید با مشاهده تصاویر، فیلم مورد نظر را شناسایی نمایید ؟ پس بهتر هست تا آزمون سینمایی طراحی شده توسط سایت مووی مگ را گذرانده تا از میزان اطلاعاتتان در این باره مطمئن شوید.

 

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید در جامعه مجازی سایت مووی مگ ثبت نام کرده و سپس اقدام به گذراندن آزمون های سینمایی کنید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان در این جامعه مجازی سینمایی ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت در بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که در این جامعه مجازی در نظر گرفته شده استفاده نمائید.

برای دسترسی به بخش « آزمون سینمایی » از منوی بالای سایت بر روی بخش « مطالب » رفته و سپس به « آزمون سینمایی » وارد شوید یا بر روی آیکون انتهای این صفحه کلیک نمائید.

quiz3tt

مطالب مرتبط 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی

جستجو