سی و یکمین آزمون سینمایی مووی مگ / ابد و یک روز

x240 JSp000

« ابد و یک روز » یکی از موفق ترین آثار سالهای اخیر در سینمای ایران محسوب می شود. این فیلم در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر خوش درخشید و در اکران عمومی نیز با استقبال فوق العاده مردم مواجه شد. اینبار در مووی مگ تصمیم گرفتیم تا در بخش آزمون سینمایی، اطلاعات شما را درباره این فیلم محک بزنیم تا ببینیم آیا شما هم طرفدار سرسخت « ابد و یک روز » هستید یا خیر!

آیا فکر میکنید که مخاطب جدی فیلم « ابد و یک روز » هستید و به خوبی می توانید به سوالات طرح شده درباره آن پاسخ دهید؟ پس بهتر هست تا آزمون سینمایی طراحی شده توسط سایت مووی مگ را گذرانده تا از میزان اطلاعاتتان در اینباره مطمئن شوید.

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید در جامعه مجازی سایت مووی مگ ثبت نام کرده و سپس اقدام به گذراندن آزمون های سینمایی کنید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان در این جامعه مجازی سینمایی ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت در بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که در این جامعه مجازی در نظر گرفته شده استفاده نمائید.

برای دسترسی به بخش « آزمون سینمایی » از منوی بالای سایت بر روی بخش « مطالب » رفته و سپس به « آزمون سینمایی » وارد شوید یا بر روی آیکون انتهای این صفحه کلیک نمائید.

quiz3tt

مطالب مرتبط 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی

جستجو